27 Şubat 2010 Cumartesi

Sevebilememek

Biz adamı öldürürüz..

Valla.
Kim miyiz?
Türk halkı..

Sadece ikili ilişkilerde deil ünlüleri sevmek konusunda da yeteneksiziz..

Yer;Feridun Düzağaç hayran sayfası/Facebook..
Feridun Düzağaç,kendisi adına açılan hayran sayfasından ve kişi sayısından hoşnut olmamış ve kapatılmasını istediğini iletmiş sayfa yöneticisine.. Yönetici naapmış.. Gitmiş kocaman sayfa başlıına yazmış adamın dediklerini.Bu insan hayran sayfası açıcak kadar çok FD sever-güya-. Daha da komii altına gelen yorumlar. FD hayranları adama demediklerini bırakmamışlar.Beenmezse beenmesin.Biz onun için açmadık.Biz zaten onu deil şarkılarını seviyoruz. Cartcurt. Lan.. Hani seviyodunuz? İki konu öncesinde taptığınızı sölüyordunuz ya adama. Dengesiz dingiller.. Hoşuna gitmediyse adamın tavrı,kapat sayfasını. Yoo.. Severkende aşırıydık söverkende aşırıya kaçmalıyız..

İkinci bi ünlümüz,en haketmeyenlerden.. Teo'm. Kenan Evren'i alkışlayan 'kendi' arkadaşlarına 'salaklar' diye hitap etti. Teomanın hayran sayfasında bu video paylaşıldı.Altına yapılan yorumlarda algısı zayıf zavallı kızcaazlarımızdan tutun,Anti-akpciler,Akpciler,Teomanın 18 yaşını doldurmadığı halde yaşı 18 gösterilip idam edilen arkadaşını bilenler.. Ve hatta hiçbişey bilmeyenler.. Herkes ama herkes yorum yazdı. Konu itibariyle deil ama Teomanı kutlayanları garipsemedim.Çünkü hayranları.. Adam orda cesaret gösterip siyasi bi konuda konuşabilmiş ya,sırf bu yüzden bile takdir edilmeli. Fakat sövenler de hala Teo hayranı olan adamlar. Komik ya.Komiiz hakkaten. Bi tanesi iyice saçmalayıp hayranı olduu adama 'Pabucumun rockcısı' dedi iyimi. Kafamı herifin alnında tokurdatasım geldi..

Bu kadar ünlü olmayan ama o yolda hızla ilerleyen ve benim de çok desteklediğim Kaan Baybağ.. Yetenek sizsiniz'in MJ'si. Dün fakelerin arasından özenle seçtiim bir Kaan Baybağı ekledim. Ama fekat o da fakemiş. Bugün abisi saolsun,dooru Kaanı buldum.Çocuun profil sayfasını görseniz.. Hiçbi yorumu yok.Tek bi fotoorafı ve başlıına yazdığı tek bi yazısı haricinde hiçbirşeyi yok kendine ait. Öldürmüşüz çocuun sayfasını. Bouyoruz insanları.

O kadar üzülüyorum ki ünlülere.. Olmadıkları şekillere sokup yanlış tanınmalarını sağlıyoruz. Hamur gibi oynuyoruz hepsiyle. Taparcasına yüceltenler de biziz,ağır ithamlarda bulunup onları ve ailelerini üzenler de.. Hatırlarsınız Hıncal Uluç'un Emre Belözoğluna söylediklerinden dolayı Emrenin annesi rahatsızlanmış ve hastaneye kaldırılmıştı. Değer mi?

Ses yetenekleri,dans yetenekleri,futbol yetenekleri var. Haketmiyorlar onlara yaptığımız iyi-kötü hiçbir muameleyi..

Ama böyle gelmişiz böyle gidicez.. Bakalım daha kimleri kimleri harcıcaz bu uurda..

4 İz bırakanlar:

hyperion dedi ki...

+10

Gören gözüne,tartan adaletine, süzen mantığına sağlık Büdü.

Güzel bir yazı, üzerine düşünülesi olmuş.

Wilwarin dedi ki...

O göz,o yargılama senin şu desteğin olmasa hiçbi işe yaramaz..

Teşekkür ederim :)

Sefer SEZER dedi ki...

haha =)
Feridun Düzağaç kendine layık hayranlara sahipmiş :D Vay be Gece gece ne güldüm.. :)

Wilwarin dedi ki...

:)